Dziś jest:

Kontakt
P.H. RETURN
Hurtownia artykułów higienicznych
ul. Sikorki 19
31-589 Kraków

tel./fax: +48 12 644-44-11
tel.: +48 12 357-42-83
e-mail:

Zobacz na mapie


Aktualności


 


 

 

Nowy adres e-mail


Informujemy iż od 21.09.2016 zmianie uległ firmowy adres e-mail. 


Kolejne nagrody

 

Już tradycją jest że nasza firma rokrocznie zostaje nagrodzona statuetką Dystrybutora HANKE TISSUE. Do listy pucharów trafiły Bursztynowe statuetki za lata: 2013, 2014 oraz 2015.

 


 

 

Spotkanie dystrybutorów Linteo

 

P.H. RETURN otrzymało wyróżnienie za „wieloletnie zaangażowanie w rozwoju marki Linteo”. Nagroda została wręczona podczas Zjazdu Dystrybutorów marki Linteo.

 

Coroczne spotkanie tym razem zorganizowane zostało w Ustroniu w dniach 17-18 maja 2013. Spotkanie miało charakter bankietowy w związku z 15-leciem marki Linteo. Pierwsza część spotkania poświęcona była przedstawieniu oferty produktowej, nowościom oraz wymiany opinii na tematy branżowe. Po formalnej części spotkania nastąpiły same przyjemności czyli integralna część imprezy. O dobrą zabawę gości i dużą dawkę śmiechu zadbali m.in. Kabaret RAK. Nie zabrakło, także dobrej muzyki na żywo – czescy artyści stworzyli wspaniały pokaz gry na bębnach, co stanowiło nie lada atrakcję, w szczególności dla wielbicieli muzyki latynoskiej. Ponad to nie zabrakło konkursów i gier z atrakcyjnymi nagrodami.

 


 

 

Statuetka Hanke Tissue

 

Kolejny rok działalności P.H. RETURN przyniósł kolejne nagrody i wyróżnienia, potwierdzające doskonałą kondycję firmy i jej wysoką pozycję na rynku. W ostatnim czasie grono nagród P.H. RETURN powiększyło się o statuetkę Bursztynowego Dystrybutora HANKE TISSUE za rok 2012.